Akcja „Twój Bohater w Hulakula” już w sobotę, 4 sierpnia!

Jaki jest na co dzień? Co lubi, a czego nie? O czym marzy? I najważniejsze – jak go poznać, żeby się tego dowiedzieć? Takie pytania na pewno przychodzą do głowy fanom na myśl o swoich idolach. A 4 sierpnia w Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta będą mogli dostać na nie odpowiedź. W ramach akcji „Twój Bohater” zaprosiliśmy trzy gwiazdy: piłkarza Grzegorza Jędrzejewskiego, znanego jako Gabor, iluzjonistkę Michelle Christian oraz tancerza Żorę Korolyova.

Ta rodzinna impreza to znakomita okazja do rozmowy, wykonania pamiątkowych zdjęć i zdobycia autografów idoli. W programie także trening piłkarski z Gaborem i rady jak zostać profesjonalnym piłkarzem, pokaz iluzji w wykonaniu Michelle oraz nauka tańca z Żorą. Poznajcie bliżej ich sylwetki.

Grzegorz Jędrzejewski – popularny Gabor, czyli bramkarz Reprezentacji Artystów Polskich i Reprezentacji Dziennikarzy. Jest także trenerem bramkarzy oraz założycielem i trenerem w TURBO Football Academy – akademii piłkarskiej dla najmłodszych adeptów futbolu (http://turbofa.pl/). Zarówno młodszym, jak i starszym fanom piłki nożnej znany także z programu Turbokozak emitowanego przez telewizję Canal+.Rywalizacja w Turbokozaku z piłkarzami polskiej ekstraklasy, a także z reprezentantami innych dyscyplin sportu oraz gwiazdami ze świata filmu, radia i telewizji obfituje w liczne anegdoty i zabawne historie, których nie usłyszymy nigdzie indziej. A do tego dowiemy się: dlaczego występuje w swoich legendarnych szarych dresach; kto z uczestników Turbokozaka był najlepszy; z którym kolegą z boiska rywalizuje mu się najtrudniej i skąd wziął się jego przydomek. Oraz – co nie mniej ważne – w jaki sposób i w jakim wieku najlepiej rozpocząć karierę piłkarską.

Iluzjonistka Michelle Christian to mała buntowniczka, która w wieku 18 lat rzuciła szkołę i wyprowadziła się z domu. Bez matury i planów na przyszłość zajęła się sztuką iluzji – weszła w świat artystów, by wkrótce zostać jedną z dwóch iluzjonistek w Polsce. Na ogólnopolskim zjeździe iluzjonistów zdobyła pierwsze miejsce, a niedługo po tym pojawiła się w popularnym programie Mam Talent. W zaledwie miesiąc filmik z jej występem osiągnął ponad 1,7 mln wyświetleń.

Prywatnie to miłośniczka sportu – 9 lat trenowała balet, następnie taekwondo, judo i kung-fu, a ostatecznie jej serce zdobyło karate. Aktualnie w tej dyscyplinie posiada 2 kyu (brązowy pas) i tytuł wicemistrzyni Polski w Karate WKF. Wraz z królikiem – Panem Chrupkiem bawi dzieci i wszystkich miłośników czarodziejskich sztuczek swym autorskim programem (http://www.michelle-czaruje.pl/).

Żora Korolyov – ukraiński tancerz, dyplomowany choreograf, licencjonowany manager FIFA i biznesmen. Posiada najwyższą międzynarodową klasę “S” tańca w stylu latynoamerykańskim i standardowym. Taniec jest jego ogromną pasją, poprzez którą wyraża emocje i ciągle doskonali swoje umiejętności. Uwielbia przekazywać innym wiedzę o tańcu, dlatego prowadzi zajęcia i warsztaty taneczne oraz występuje publicznie.

Wielokrotnie brał udział w programie Taniec z Gwiazdami partnerując takim gwiazdom jak: prezenterka telewizyjna Agnieszka Cegielska, piosenkarka Isis Gee, aktorka Karolina Gorczyca czy wokalistka Katarzyna Cerekwicka, z którą zajął w jednej z edycji wysokie 4 miejsce. W 2008 roku wystąpił także w programie Jak oni śpiewają w telewizji Polsat, a swój talent aktorski zaprezentował w takich produkcjach jak: Egzamin z życiaTylko miłośćNianiaKochaj i Tańcz oraz Ojciec Mateusz. W 2017 roku założył Akademię Artystyczną Arte w Warszawie, zajmującą się prowadzeniem zajęć artystycznych dla dzieci (http://akademiaarte.pl).

Sobotnie wydarzenie w Hulakula uświetni także obecność wyjątkowych gości specjalnych. Znacie ich na pewno – to aktorka i prezenterka telewizyjna Dorota Deląg, prezenter pogody Jarosław Kret, utytułowany zapaśnik Andrzej Supron i znana trenerka personalna Kamila Saganowska.

Inicjatorem akcji jest pionierski w Polsce portal TwójBohater.pl, który spełnia marzenia. A konkretnie, umożliwia osobiste poznanie i spontaniczną rozmowę z Idolem – Twoim lub Twoich bliskich. Portal, dzięki któremu można poprosić swojego Bohatera o inspirację, motywację, wskazówki, bądź chwilę swobodnej rozmowy. To wyjątkowy pomysł na prezent i niezapomniane emocje dla fanów. A dzięki filmowi ze spotkania przesyłanemu niedługo po rozmowie to także pamiątka na całe życie. Szczegóły na temat tego projektu znajdziecie tu: https://twojbohater.pl/.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny – serdecznie zapraszamy!

PATRONAT MEDIALNY: Radio ESKA, Z Dzieckiem w Warszawie, Warszawa za darmo – waw4free, CzasDzieci.pl, Dziecko w Warszawie

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
Organizatorzy: Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta oraz Twójbohater.pl – oko w oko z idolem, rozmowy internetowe
miejsce: Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta, ul. Jagiellońska 82B, Warszawa;
data: 4 sierpnia (sobota);
czas trwania imprezy: 13:00–17:00;
bilety: wstęp bezpłatny;
dołącz do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/406271273213244/

O HULAKULAHulakula Rozrywkowe Centrum Miasta – to jedno z największych centrów rekreacyjno-rozrywkowych w Polsce, a także wyjątkowy klub muzyczny. W lokalu znajduje się 28 torów do kręgli, sala bilardowa, trzy place zabaw dla dzieci, trzy bary oraz dwie niezależne sale klubowe, w których regularnie odbywają się imprezy muzyczne. Szeroka i zróżnicowana oferta Hulakula zapewnia rozrywkę dzieciom i młodzieży, dorosłym i seniorom.

Z usług centrum korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i korporacyjni. Plastyczna przestrzeń nowej siedziby Hulakula, usytuowanej obok Mostu Gdańskiego, daje szerokie możliwości aranżacji i budowania autorskich koncepcji eventowych. To idealne miejsce zarówno do organizacji koncertu, pokazu mody, walki bokserskiej, jak również konferencji prasowej, szkolenia, prezentacji produktu czy imprezy integracyjnej dla 3 tys. osób, obejmującej także atrakcje dla dzieci. Bogate, nowoczesne zaplecze techniczne: multimedia, oświetlenie, nagłośnienie, spełnia najwyższe standardy, a jednocześnie dzięki swojej modułowości oferuje zróżnicowane rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta współpracuje regularnie z wieloma organizacjami pozarządowymi i instytucjami publicznymi, których podopieczni mogą bezpłatnie korzystać z oferty centrum. Pod nazwą Rodzinne Centrum Rozrywki Hulakula rozpoczęło działalność w 2000 r. Od 5 listopada 2016 r. działa w nowej lokalizacji: przy ul. Jagiellońskiej 82B (budynek galerii Metropol Dom i Wnętrze).

Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta
ul. Jagiellońska 82B, Warszawa
www.hulakula.com.pl