Hulakula hucznie będzie obchodzić swoje urodziny – w programie m.in. koncert Dody i bowlingowy turniej gwiazd!

W listopadzie miną dwa lata odkąd Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta zapewnia najlepszą zabawę w mieście, organizując wyjątkowe imprezy w nowej lokalizacji – na warszawskiej Pradze Północ przy ul. Jagiellońskiej 82B. Z tej okazji już 10 listopada odbędzie się wydarzenie, którego nie można przegapić – drugie urodziny Hulakula.

Jedno z największych warszawskich centrów rozrywki zapowiada huczne obchody swojego święta.
Tego wieczoru w Hulakula zapanują piękne tancerki, akrobatki wykonujące zapierające dech w piersiach show, rozgrzewająca pirotechnika i najlepsza oprawa muzyczna w wykonaniu rezydentów Hulakula oraz królowej polskiego popu – Dody, która wraz z zespołem Virgin zagra dla gości Hulakula urodzinowy koncert.
Nie zabraknie także już stałego elementu, którym Hulakula uświetnia swoje urodziny – po raz trzeci odbędzie się Charytatywny Bowlingowy Turniej Gwiazd. Znani i lubiani walczyć będą o tytuł mistrza bowlingu, zaś każdy punkt zdobyty przez najlepszego zawodnika turnieju zostanie przeliczony na 100 zł dla podopiecznych Fundacji Spełnionych Marzeń.
Na torach do kręgli będzie można kibicować m.in.: Mai Hyży, Mai Jeżowskiej, Markowi Kościkiewiczowi, Lanberry, Iwonie Węgrowskiej, Rafałowi Mroczkowi, Pawłowi Stasiakowi, Przemkowi Cypryańskiemu, Michałowi Szycowi, Patrykowi Czerniejewskiemu, Paulinie Chylewskiej, Karolinie Pilarczyk, Maciejowi Florkowi, Julii Wróblewskiej, Robertowi Burneice, Oli Kot, Jarkowi Jakimowiczowi i wielu innym.
To już trzecia edycja turnieju i po raz trzeci, dzięki zaangażowaniu gwiazd, Hulakula może sprawić radość podopiecznym fundacji, którzy borykają się z chorobami onkologicznymi. W roku ubiegłym najlepszą drużyną okazała się Reprezentacja Artystów Polskich w składzie: Rafał Mroczek, Maciej Florek i Patryk Czerniejewski oraz Przemek Cypryański, który został także najlepszym zawodnikiem turnieju, a jego punkty przełożyły się na 16 200 zł dla podopiecznych Fundacji Spełnionych Marzeń, które przekazali właściciele Hulakula.
Wieczór poprowadzi prezenter Radia Eska – Michał „MICHU” Sobkowski.